Pronájem stavebního vybavení

Šetřete čas a peníze

Naše firma nabízí široké spektrum moderních a vysoce kvalitních strojů a zařízení, které vám pomohou usnadnit a zrychlit vaše stavební práce. Jsme připraveni poskytnout vám profesionální služby a poradit vám s výběrem nejvhodnějšího vybavení pro vaše potřeby.

Pronajímáme stavební buňky, lešení, topení a mnohem více. Odběr možný na firmě v Ostravě Nové Bělé nebo techniku dovezeme na místo určení v Ostravě a okolí.

bagr kope jámu

Zavolejte a objednejte si pronájem stavební techniky

Stavební technika k pronájmu

Stavební buňky

Stavební buňky jsou velmi užitečné a praktické pro různé účely v průběhu stavebních projektů. Naše stavební buňky jsou navrženy s ohledem na praktičnost, bezpečnost a pohodlí. Jsou snadno přenosné a rychle instalovatelné, což umožňuje rychlou a efektivní výstavbu. Všechny naše stavební buňky jsou v souladu se všemi předpisy a normami a jsou pravidelně kontrolovány, aby se zajistila bezpečnost a spolehlivost. Stavební buňky jsou opatřeny mřížemi, elektroinstalací, součástí je stůl a židle. Zajišťujeme také přepravu.

stavební buňka ostrava

Kontejnery na komunální a stavební odpad

Kontejnery na suť jsou speciální typ kontejnerů určených pro sběr a odvoz stavebního odpadu, suťového materiálu a dalšího nebezpečného odpadu z různých stavebních a demoličních prací.

Kontejnery na komunální odpad jsou speciální typ kontejnerů určených pro sběr a odvoz běžného domovního odpadu z městských a obecních oblastí.

Kontejnery pronajímáme nejen firmám a soukromníkům, ale také městům a městským částem. Zajišťujeme přistavění kontejnerů a odvoz materiálů k ekologické likvidaci.

otočný pásový bagr

Stavební výtahy

Stavební výtah GEDA typu Combi-lift 200 Z je vysoce kvalitní a spolehlivý výtah, který je ideální pro přepravu materiálů a stavebního vybavení na různé úrovně staveniště. Jeho nosnost je 200 kg a výška zdvihu může být až 50 metrů. Výtah je navržen tak, aby byl velmi snadno ovladatelný a bezpečný pro práci. Výtah GEDA Combi-lift 200 Z je také velmi flexibilní, protože se může přizpůsobit různým potřebám a požadavkům stavebních projektů. Je snadno přenositelný a instalace je velmi rychlá a jednoduchá. Jestliže potřebujete kvalitní a spolehlivý stavební výtah pro váš stavební projekt, je GEDA Combi-lift 200 Z skvělou volbou. Zajišťujeme veškerou instalaci.

stavební výtah geda

Shozy na stavební suť

Stavební suťové shozy GEDA jsou nezbytným prvkem na každém staveništi, které potřebuje efektivní a bezpečné odstraňování stavební suťe. Suťové shozy GEDA jsou navrženy tak, aby usnadnily manipulaci s odpadem a zlepšily bezpečnost na pracovišti. Suťové shozy GEDA jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly různým potřebám a požadavkům stavebních projektů. Jsou také velmi flexibilní a lze je snadno přizpůsobit různým podmínkám staveniště.
shozy na stavební sut

Mobilní lešení

Mobilní lešení značky Boss jsou skvělým řešením pro práce ve výškách až do 8,5 metru. Jsou velmi snadno a rychle instalovatelné a umožňují bezpečnou a pohodlnou práci na výškách, aniž by bylo nutné používat nebezpečné žebříky a podobná zařízení. Mobilní lešení Boss jsou navržena tak, aby byla snadno přenosná a skladovatelná.
mobilní lešení

Elektrická topidla

Elektrická stavební topidla jsou vynikajícím řešením pro ohřev a vysoušení místností, budov a stavebních objektů. Tato topidla jsou velmi efektivní a snadno použitelná. Díky své kompaktní velikosti jsou topidla velmi snadno přenosná a umožňují vám snadno je přemístit z jednoho místa na druhé.
elektrické topení